Raymond Peynet - Litho. Titel, CHERIE, IL NE FAUT PAS AVOIR PEUR.
Arthur Seufert - 2 aquarelles de chats sauvages
Raymond Moretti - La Rue Saint Denis 14
Clement Massier - Vase à motif de feuilles
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Een prachtige figuurstudie van de kunstenaar Bernie Autsema (1940). Mooi ingelijst. Gesigneerd links onder. De afmetingen met lijst: 60 cm. x 48 cm. Afm. tekening: 39 cm. x 30 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/autsema.
NB: De reflectie in de foto's komt door het glas.