Max Klinger - Allégorie / Figure féminine assise avec génie) eau-forte aquatinte 1911
Valentin Bakardjiev - Huile sur toile, Dalem
Paolo SIMONCINI - Femme étrusque
LAATSTE VEILING van dit prachtige item.
Een prachtig modern kunstwerk (vrouwelijk naakt) van de kunstenares Bernie Autsema (1940). Niet gelijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 2002. Doekmaat: 50 cm. x 70 cm. Conditie: goed. Er is 1 verfschilfer van het doek, zie foto's. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden.
Info: www.rkd.nl/autsema.
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-1-2018 à 22:18 |
Heure de fin | 26-1-2018 à 22:18 |