Rainer Fetting - "Le Baiser" édition à 100 exemplaires numérotés
Viktor IV - Feuille de route du navire Henry David Thoreau.
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Jaune)" Edition 97 -numérotée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1990 |
Technique | Fusain |
Dimensions | 70 x 100 cm (h x l) |
incl. cadre | 80 x 110 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Van huis uit is Bert de Laaf beeldhouwer.
Hij studeerde aan de Rijksakademie in Amsterdam waar hij zijn studie afrondde met de Prix de Rome.
Hij maakte grote beelden in de openbare ruimte.
Zijn kleinplastieken zijn altijd schetsontwerpen voor deze beelden.
Tijdens zijn verblijf in Spanje is hij gaan tekenen.
De tekeningen ontstonden in het landschap, het zijn impressies van wolken lucht en water.
In naturel houten lijst 80 x 110 | |||
Heure de début | 13-6-2019 à 9:48 |
Heure de fin | 25-6-2019 à 13:03 |