Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Bekende zeefdruk van Bram Bogart uit 1978. Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (144/190). In redelijk goede conditie; beeld is zeer goed maar in de witte marges zijn hier en daar ouderdomsvlekjes (foxing) zichtbaar, vooral aan de rechterkant. Persoonlijk vind ik het niet heel storend maar dat is nogal subjectief.
Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 68cm x 50cm (beeld)
Werk wordt bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Heure de début | 10-4-2016 à 0:29 |
Heure de fin | 24-4-2016 à 20:29 |