Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige, herkenbare compositie van Bram Bogart uit 1978. Zeefdruk op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (110/190). In uitstekende conditie; beeld en bijna de hele witte marge zijn in mint conditie, alleen de uiterste rand van het blad rechts en onder zijn heel licht verkleurd (1/2 cm). Ingelijst met passe-partout is het werk in mint conditie.
Afmetingen: 76cm x 57cm (blad), 67cm x 50cm (beeld)
Werk wordt bij voorkeur opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
Heure de début | 20-2-2018 à 19:48 |
Heure de fin | 3-3-2018 à 20:48 |