Juan Soler - 1951 - Espagne. Peintures dans un style impressionniste
Banksy - DJ DM - riez maintenant
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Een museale ets/materie-druk van Bram van Velde uit 1992.
Zeldzaam werk, door de meegedrukte materie waardoor er relief in het werk is ontstaan.
De ets is gesigneerd en genummerd en is in perfecte conditie.
Afmetingen: 76 x 56 cm.
Eventuele verzendkosten: €10 (aangeteken/verzekerd) EU €15.
Heure de début | 15-3-2014 à 22:18 |
Heure de fin | 29-3-2014 à 22:18 |