Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Oude Litho (1978) hand gesigneerd en genummerd 147/190.
Afmetingen 75 x 55 cm.
Let op! Het werk is buiten buiten de afbeelding erg vlekkerig.
U bent van harte welkom om de werken van Mooi voor Thuis , die nu op Kunstveiling, staan te bekijken in Amsterdam voor u bied.
Neem met ons contact op via de link: Vraag de verkoper.
Heure de début | 28-10-2016 à 11:12 |
Heure de fin | 6-11-2016 à 16:12 |