Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1980 |
Dimensions | 75 x 60 cm (h x l) |
incl. cadre | 99 x 84 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Prachtige compositie van Bram Bogart uit 1980. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (38/100). Prachtig ingelijst, achter glas en met smetteloos, luxueus passe-partout. In uitstekende staat; zeefdruk en passe-partout zijn in mint conditie, er zitten alleen wat hele kleine beschadigingen op de lijst zelf. Inlijsting alleen al heeft minimaal 300 euro gekost. Herkomst: Galerie Centaur, Amsterdam.
Afmetingen: 99cm x 84cm (incl. lijst), 75cm x 60cm (binnen passe-partout)
Heure de début | 3-12-2018 à 0:01 |
Heure de fin | 17-12-2018 à 19:10 |