Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zeer grote zeefdruk van Carel Blotkamp van maar liefst 160 x 120 cm. Zeer mooi uitgevoerd op zwaar papier in een kleine oplage. Galeriewaarde 1250-1500 euro. Nu zeer voordelig ingezet.
Titel: TAT
Jaartal: 2006
Afmetingen: 160 cm x 120 cm
Gesigneerd: Ja handgesigneerd met potlood
Oplage: 30
Materiaal: Zeefdruk
Ingelijst: Nee
Herkomst: Uitgebracht in de Precious Prints serie.
Conditie:
In perfecte staat.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen, in Eindhoven. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken.
Verzendkosten:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan in Eindhoven op afspraak tijdens kantooruren zonder extra kosten. Bezorging is mogelijk binnen Nederland en België met een koerier.
Kosten zijn 40 euro binnen NL (Muv de Eilanden, Groningen, Friesland en Zeeuws Vlaanderen) Voor deze gebieden en België, prijs op aanvraag.
Heure de début | 11-4-2013 à 19:07 |
Heure de fin | 16-4-2013 à 19:07 |