Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zeer grote zeefdruk van Carel Blotkamp van maar liefst 160 x 120 cm. Zeer mooi uitgevoerd op zwaar papier in een kleine oplage. Galeriewaarde 1250-1500 euro. Nu zeer voordelig ingezet.
Titel: TAT
Jaartal: 2006
Afmetingen: 160 cm x 120 cm
Gesigneerd: Ja handgesigneerd met potlood
Oplage: 30
Materiaal: Zeefdruk
Ingelijst: Nee
Herkomst: Uitgebracht in de Precious Prints serie.
Conditie:
In perfecte staat.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen, in Eindhoven.
U kunt contact opnemen via “vraag de verkoper” om een afspraak te maken.
Heure de début | 27-1-2015 à 5:23 |
Heure de fin | 10-2-2015 à 5:23 |