L'Ile - Olieverf op doek - Gesigneerd
Catherine Alexander (1947-)
L'Ile ,
Olieverf op doek, gesigneerd, ingelijst, met de titel op de achterkant, gequoteerd en gerefereerd.
Afmetingen met lijst 55 x 46 cm
Afmetingen zonder lijst 92 x 73 cm
Surrealistische schilder met ongewone pictuale kwaliteit.
Ophalen bij mij thuis, mogelijkheid van verzending in een goede verpakking in verschillende lagen en bubble plastic en golfkarton.
Verzending met internationaal toezicht.
"Kunst is een alchemie. Door het creëren, nemen wij deel aan de universele schepping.
Beetje bij beetje ... stap voor stap.
Het kleine werk is een oneindige aanpak van het grote werk "" ... Catherine Alexandre "
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Maasmechelen, Belgique |
Le lot se trouve à | Maasmechelen, Belgique |
Heure de début | 27-2-2018 à 14:01 |
Heure de fin | 13-3-2018 à 14:01 |