Support | Panneau |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 30 x 40 cm (h x l) |
incl. cadre | 60 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Olieverf op paneel - Gesigneerd - 1950-1940-1960
Techniek: Olieverf op paneel
Staat: Over het algemeen in goede staat
Titel van kunstwerk: Paarden met kar
Handtekening: Gesigneerd
Kunstenaar: Cécile Mersch (1905-1993)
Verkoop met lijst: Ja
Totale afmetingen (in cm): 50 CM X 60 CM
Maat afbeelding (in cm): 30 CM X 40 CM
Jaar: 1950-1940-1960
Aangeboden, olieverf op paneel
gesigneerd onderaan rechts.
zeer goed in de verf en kleurrijk geschilderd met strakke toetsen.
behaald goede veilingresultaten.
afmetingen paneel 30 CM X 40 CM
met een zeer mooie brede kader !!
voorbeeld recente veilingresultaten,
Cécile Mersch (1905-1993) École belge
Huile sur panneau:
Enfants jouant.
Signée: Cécile Mersch.
Dimensions : 40 x 58 cm
algemeen goede staat, rijkelijke kleuren schilderij goed in de verf, de kader is een brede sierlijke kader, beetje ouderdomssporen verder geen schade lijkt een 19 de eeuwse kader. | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Kruibeke, Belgique | ||
Le lot se trouve à | Kruibeke, Belgique |
Heure de début | 28-5-2018 à 14:04 |
Heure de fin | 3-6-2018 à 21:20 |