Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ingelijste zeefdruk van Cees Dolk. Titel: Engel 381. Nummer: 26/50. Afmetingen inclusief lijst: h56 x b76 cm. Afmetingen voorstelling: h72 x b56,5 cm. Handgesigneerd rechts onder. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certifcaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Conditie: in goede staat.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.Het werk kan ook verzonden worden met een koerier.
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-2-2018 à 17:03 |
Heure de fin | 23-2-2018 à 21:03 |