Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1945 |
Dimensions | 81 x 61 cm (h x l) |
incl. cadre | 99 x 78.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 22/65 |
Ingelijste zeefdruk van Cees Dolk. Titel: Candeur. Jaar: 1990. Nummer: 22/65. Afmetingen incl lijst: H99 x B78.5cm. Afmetingen voorstelling: H81 xB61 cm. Conditie: In goede staat.
Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certifcaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald insGravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.Het werk kan ook verzonden worden met een koerier..État | |||
In goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 25-4-2019 à 23:33 |
Heure de fin | 8-5-2019 à 9:42 |