Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Dimensions | 57 x 76 cm (h x l) |
Passe-partout | 70 x 90 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 19/50 |
Cees Dolk (1949-2016) studeert onder andere aan de Academie Artibus in Utrecht en hij is bekend vanwege zijn kleurrijke spontane schilderijen, onder de naam CWM Dolk. Cees Dolk werkt onder andere als schilder, graficus en beeldhouwer in Utrecht, New York en Mexico. In Utrecht is Cees Dolk medeoprichter van Grafisch Atelier Utrecht, een kunstenaarsinitiatief waar kunstenaars kunnen samenwerken en de kneepjes van het grafische vak kunnen leren. Op kunstveilingen kom je af en toe een werk van Cees Dolk tegen waaronder regelmatig een mooie kleurrijke zeefdruk.
Goed De zeefdruk zit op dik karton | |||||||
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-5-2021 à 21:04 |
Heure de fin | 31-5-2021 à 21:03 |