Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Dimensions | 80 x 94 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Titel: " Zomer "
Afmetingen:Beeld: 61 cm x 75 cm Blad: 80 cm x 94 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 137/150 (nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben van meerdere exemplaren)
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: in goede staat
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
In goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 8-4-2020 à 20:57 |
Heure de fin | 2-5-2020 à 20:45 |