Zaidong Zheng - Trois sérigraphies signées à la main : Mère avec enfant, Cirque I, II
Leonore Adler - Francfort la nuit
Walter Farndon - Automne dans un paysage de montagne avec rivière
Francoise Deberdt - Le Pin et l'Homme de Neige
Dimensions | 116 x 127 cm (h x l) |
incl. cadre | 125 x 134.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig schilderij van Charlotte Molenkamp. Titel: Avond licht. Het werk is linksonder gesigneerd. Beeldformaat 116 x 127 cm., framemaat 125 x 134.5 cm.
HerkomstHolland Art Gallery - de Bijenkorf
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid , van Kiewit Kunst, wordt meegeleverd.
Volgrecht: Voor dit item wordt de wettelijk verplichte 4% Volgrecht-vergoeding berekend over de gehele verkoopprijs. Deze komt dus op de verkoopprijs incl. veilingkosten. Volgrecht moet wettelijk worden berekend als de verkoopprijs inclusief veilingkosten> 3.000 euro is.
Heure de début | 23-6-2021 à 12:02 |
Heure de fin | 28-6-2021 à 19:56 |