Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1965 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 13.3 x 10.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 40 |
Botaniker, 1965. Ets (koper), gesigneerd en gedateerd in de plaat midden onder Westerik 1965 en met potlood en genummerd '12 / 40' (rechtsonder). In goede staat.
Dimensies: beeldmaat 13 x 12,1 cm., dimensies blad: 18 x 14,5 cm.
Literatuur: Co Westerik, Grafiek / Prints, Nijmegen (2006), pagina 44, nummer 40.
Randen rond ets iets vergeeld, beeld in goede conditie | |||
Le lot se trouve à | Zutphen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-12-2020 à 16:40 |
Heure de fin | 6-1-2021 à 10:24 |