Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 20 x 20.5 cm (h x l) |
Passe-partout | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | H.C |
Prachtige ets van Co Westerik uit 1986. Titel: Castor. Nummer: HC. Afmetingen incl passepartout: H65 x b50cm. Afmetingen beeld: H20 x b20,5 cm. Omdat het werk plat verzonden moet worden, i.v.m. de passe-partout, zijn de verzendkosten wat hoger. Het werk is midden onder met potlood gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In zeer goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 8-10-2019 à 9:56 |
Heure de fin | 20-10-2019 à 16:03 |