Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1986 |
Dimensions | 112 x 81 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 120 |
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.
Groot werk van Co Westerik uit 1986, een ontwerp dat werd gebruikt voor affiches van het Holland Festival dat jaar (zie ook foto 4, wordt niet meegeleverd). Zeefdruk op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (90/120). In zeer goede conditie. Literatuur: Co Westerik Grafiek no. 128.
Afmetingen: 112cm x 81cm
Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Heure de début | 4-5-2019 à 19:39 |
Heure de fin | 3-11-2019 à 22:16 |