Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1972 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 18.5 x 24.2 cm (h x l) |
Passe-partout | 43 x 47 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 40 |
Mensen in huizen en straks, 1972. Litho in vier kleuren,
gesigneerd en gedateerd in potlood 'Westerik 1972' (midden onder) en genummerd
'19 / 40' (rechtsonder), gesigneerd en gedateerd in de steen
(linksonder); met passe-partout. In goede staat.
Deze litho wordt zelden aangeboden!
Dimensies: beeldmaat 18,5 x 24,2 cm., inclusief passe-partout: 47 x 43 cm.
Literatuur: Co Westerik, Grafiek / Prints, Nijmegen (2006), pagina 87, nummer 75.
Opmerkingen: op de steen in beeld 234, 236, 238. Co
Westerik woonde op de Johannes Camphuysstraat 236 (zie het nummer 236 in het
zelfportret).
Eigen druk en linksonder staat vermeld: ‘voor Dirk de Winter’.
Conditie is goed; door gebruik passe-partout een hele lichte verkleuring rondom de randen van het passe-partout. | |||
Le lot se trouve à | Zutphen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-10-2020 à 15:46 |
Heure de fin | 28-10-2020 à 11:21 |