Francoise Deberdt - Le Pin et l'Homme de Neige
Elva Polyakova - Journées d'Amsterdam
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1987 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 25.2 x 21.6 cm (h x l) |
incl. cadre | 42 x 38 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Binnen / buiten, 1987: prachtige litho in 7 kleuren, gesigneerd, gedateerd en genummerd onder de afbeelding 'Westerik 1987' (middenonder) 'hc' (rechtsonder) en gedateerd en gesigneerd in de steen '1985 Westerik 87' (rechtsonder). Gedrukt door Rento Brattinga. Ingelijst onder passe-partout achter glas. In uitstekende staat. Lijst in goudkleur.
Literatuur: Co Westerik, Grafiek / Prints (2006) pagina 120 nr. 134.
Le lot se trouve à | Zutphen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-10-2020 à 11:11 |
Heure de fin | 26-10-2020 à 19:34 |