Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1968 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 13.5 x 11.6 cm (h x l) |
incl. cadre | 40 x 32 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 20 |
Bijzondere en mooie litho,
getekend en gegraveerd met naam in potlood onder het beeld. Gedateerd en in de
steen linksonder ondertekend. Editie van 20, enkele hc-exemplaren en vier
proefdrukken samengesteld uit 2 haaks over elkaar gedrukte prenten. Dit is een
van de vier proefdrukken. Speciaal is een handgeschreven gedicht van Co
Westerik, waarschijnlijk aan drukker en kunstenaar/graficus Henk van der Vet: voor
Henk, 29 november 1971. Het is een gedicht van Goethe: die Metamorphose der Pflanzen.
Ingelijst onder passe-partout achter glas. In zeer goede staat.
Beeldformaat 13,5
cm x 11,6 cm., Frame-afmeting 40 cm x 32 cm.
Literatuur: Co Westerik, Grafiek 1945-1984, nummer 58.
Le lot se trouve à | Zutphen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-9-2020 à 10:32 |
Heure de fin | 17-10-2020 à 20:27 |