Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1959 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Dimensions | 13 x 12.1 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 20 |
Mooie ets in een zeer kleine oplage. Ets/aquatint (zink), gesigneerd en gedateerd in de plaat rechtsonder en in potlood 'Westerik 1959' (midden onder) en genummerd '8 / 20' (rechtsonder), gesigneerd en gedateerd in de steen (linksonder); met passe-partout. In goede staat.
Dimensies: beeldmaat 13 x 12,1 cm., dimensies blad: 28,5 x 22 cm.
Literatuur: Co Westerik, Grafiek / Prints, Nijmegen (2006), pagina 36, nummer 30.État | |||
Randen rond ets iets vergeeld, beeld in goede conditie. | |||
Le lot se trouve à | Zutphen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-12-2020 à 19:22 |
Heure de fin | 6-1-2021 à 10:24 |