Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1996 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 63 x 79 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 90 |
Mooi, uiterst herkenbaar werk van Co Westerik. Litho in zeven kleuren op Rives papier gedrukt door Piet Clement. Met potlood gesigneerd, gedateerd (1996) en genummerd (50/90), in de steen gemonogrammeerd (W) en nogmaals gedateerd (96). In mint conditie. Literatuur: Co Westerik Grafiek no. 161.
Afmetingen: 79cm x 63cm (blad), 63cm x 51cm (beeld)
État | État neuf | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 15-1-2020 à 11:33 |
Heure de fin | 4-7-2020 à 12:43 |