Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1995 |
Dimensions | 49 x 64.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 93/250 |
Zeefdruk van Co Westerik. Titel: Niet op het tapijt. Jaar: 1995. Nummer: 93/250. Afmetingen blad: H49 x b64.5cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b33cm. Het werk midden onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zitten wat kreukels en links bovenin de hoek een vouw. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 30-10-2020 à 14:06 |
Heure de fin | 5-11-2020 à 20:28 |