Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
Kunstenaar: A.J. Eijbergen pseudoniem Cor Bouter
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: interieur met handwerkende vrouw
Gesigneerd: linksonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 65 x 50 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-5-2017 à 12:47 |
Heure de fin | 26-5-2017 à 14:12 |