Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche
Manfred Grommelt - et autres : six sérigraphies signées à la main : Paysages
Jörg Remé - et autres : six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Aquarel Cor Bouter,
rechtsonder gesigneerd: C. Hendriks (pseudoniem)
Afmetingen:
zonder lijst; hoogte 23 cm. breedte 33 cm.
met lijst; hoogte 37 cm. breedte 47 cm.
Cor Bouter (1888-1966) schilderde onder diverse pseudoniemen zoals C. Hendriks, C. Verschuur enz. Hij was werkzaam van 1908 tot 1966. Helaas staat er geen jaar aanduiding op het aquarel.
Mooie aquarel in goede staat. Professioneel ingelijst. Er zijn een paar kleine beschadigingen aan de lijst (zie foto's).
Verzending aangetekend, verzendkosten voor koper.
NL: 8,60
Belgie: 14,65
Heure de début | 20-5-2015 à 17:18 |
Heure de fin | 3-6-2015 à 17:18 |