Type d'œuvre d'art | Photographies |
Technique | Tirage numérique (photo) |
Dimensions | 34 x 23 cm (h x l) |
incl. cadre | 43 x 33 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | Onbekend |
Een foto van Corneille gemaakt door de Nederlandse fotograaf
Nico Koster (1940).
-Gesigneerd door de fotograaf met zwarte pen rechtsonder.
-Voorzien van blindstempel “Studio Nico Koster Art Projects”.
-Ingelijst in een eenvoudige houten lijst met glasplaat.
-Afmeting: Lijst, 43 x 33 cm. Blad, 40,5 x 30,5 cm. Beeld, 34 x 23 cm.
-Conditie: De foto is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de fotograaf:
Nico Koster (1940) is een veelzijdig fotograaf. Hij reisde met Corneille naar Cuba, vereeuwigde de Bed-in for Peace actie van John Lennon en Yoko Ono en was als fotojournalist getuige van dramatische gebeurtenissen zoals de trainkaping bij De Punt en de bezetting van het Indonesisch Consulaat in Amsterdam (1975). Foto's van die laatste gebeurtenis leverden hem in 1975 de tweede prijs op in de categorie Nieuws van World Press Photo. In 1983 won hij de Zilveren Camera.
Afhandeling:
-De foto kan afgehaald worden in Amsterdam.
-De foto kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
De foto is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur. | |||||||||||
Heure de début | 24-5-2021 à 0:00 |
Heure de fin | 22-10-2021 à 13:14 |