Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1979 |
Technique | Lithographie |
Sujet | Nu |
Dimensions | 49 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 200 exemplaren |
Fraai gedrukte litho in nieuwstaat van Corneille. Uit een oplage van 200 .
Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in onze schatkamer van de hedendaagse kunst Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
État | État neuf | ||||||
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-8-2021 à 9:08 |
Heure de fin | 1-11-2021 à 8:22 |