Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Architecture |
Dimensions | 63 x 40 cm (h x l) |
incl. cadre | 88 x 63 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Ets - Westerkerk - 63 x 40 cm.
Afgebeeld en beschreven in zijn oeuvre-boek onder nummer : CB132M.
Grote ets van de Westerkerk, gezien van de verste hoek van de brug
van de Rozengracht over de Prinsengracht..
Ets en passe-partout zijn zuurvrij.
In de authentieke antieke - eiken lijst ingelijst.
Met passe-partout en lijst - 88 x 63 cm.
Rechtsonder door de kunstenaar met de hand in potlood gesigneerd.
Ets, passe-partout en lijst zijn in zeer goede staat.
Bij aankoop, het boekje Cornelis Brandenburg - een oeuvre-overzicht - GRATIS.
=====================================================================
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Roelofarendsveen, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Roelofarendsveen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-4-2019 à 9:03 |
Heure de fin | 28-4-2019 à 19:55 |