Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1917 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 30 x 21 cm (h x l) |
Passe-partout | 50 x 35 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
De voorstelling is in goede staat. Op de randen, om het werk heen, zitten wat oxidatievlekjes(foxing). De kleuren zijn in werkelijkheid iets bruiniger, dit komt niet helemaal goed over op de foto | |||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 27-2-2021 à 23:02 |
Heure de fin | 17-3-2021 à 10:02 |