Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 29.5 x 21.5 cm (h x l) |
Passe-partout | 50 x 35 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
De voorstelling is in goede staat. De randen, om het werk heen, zijn wat verkleurd en er zit wat foxing(oxidatievlekjes) op. De kleuren zijn in werkelijkheid iets bruiner, dit komt niet helemaal goed over op de foto. | |||
Heure de début | 28-1-2021 à 9:41 |
Heure de fin | 10-2-2021 à 22:46 |