Maria Sybilla Merian - Nr. XCVI “Saule rouge fleuri”
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 42 x 70 cm (h x l) |
incl. cadre | 66 x 96 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Cornelis Brandenburg is geboren in het jaar 1884 te Wormerveer.
In het jaar 1902 verhuisde hij naar Amsterdam en studeerde aan de Teekenschool voor Kunstambachten.
Als plateelschilder werkte hij bij "De Distel" in Amsterdam.
Hierna concentreerde hij zich volledig op het etsen en is de belangrijkste etser van de Amsterdamsche Grachten.
Meer dan 100 etsen van Amsterdam en hiervan heeft het Archief van Amsterdam meer dan 60 etsen.
In het jaar 1954 overleed hij in Amsterdam.
Van zijn werk is een boek verschenen met al zijn etsen.
Heure de début | 25-4-2021 à 12:04 |
Heure de fin | 2-5-2021 à 15:33 |