Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche
Manfred Grommelt - et autres : six sérigraphies signées à la main : Paysages
Jörg Remé - et autres : six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Style | Impressionniste |
Dimensions | 40.5 x 80 cm (h x l) |
incl. cadre | 50.5 x 90 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Het werk is in zeer goede en authentieke staat. Het is net professioneel behandeld, waarbij de vuillagen en de oude vernislaag zijn afgenomen (er is 1 foto tijdens vernis afname bijgevoegd). De originele kleurstelling en frisheid zijn daarmee terug. Een scheur in het doek is gehecht en aan de voorzijde gerestaureerd. De spanning van het doek is goed.
Het doek heeft de originele opspanning op een spieraam met spijkers, en de spieën zijn compleet. De verflagen zijn plaatselijk pasteus aangebracht, zoals in de licht reflecties op het water. De schilderstijl is los en impressionistisch.
De inlijsting is met lijstveren.
Op de achterzijde van het spieraam is een etiket met daarop in potlood de woorden Kruiswijk, een ander woord, en het cijfer 713.
Verzenden is mogelijk in overleg. Neem gerust contact op bij vragen.
Het schilderij is net mooi gerestaureerd en is in hele goede conditie. | |
Heure de début | 5-7-2020 à 17:55 |
Heure de fin | 5-1-2021 à 12:14 |