Ricardo Carpani - Carlos Gardel (1890-1935)
Antonio Segui - "Vêtements" - sérigraphie couleur
Werner Berges - Sérigraphie couleur FILLE de 1980
Type d'œuvre d'art | 3D Multiples & Objets |
Technique | Multiples & objets en 3D |
Dimensions | 29 x 25 x 6 cm (h x l x p) |
Poids | 1.6 grammes |
Signé | Signé à la main |
Corry Ammerlaan van Niekerk - hoge beschilderde vaas
Tweede helft 20e eeuw
Hoge, smalle, en met verschillende kleuren beschilderde vaas.
Gesigneerd CAN.
Hoogte 29 cm.
Breedte 25 cm.
Diepte 5cm
Gewicht 1500 gram.
In gave zuivere conditie, komt in originele verpakking + certificaat.
Corry AMMERLAAN is een Nederlandse beeldhouwer en schilder.
Zij heeft bijzondere kunstwerken gemaakt.
Haar werk kenmerkt zich door het treffend weergeven van menselijke relaties.
Haar beelden roepen een visuele spanning op.
Grote reputatie in zowel Europa als AmerikaÉtat | |||||||||||
État | État neuf | ||||||||||
Met originele verpakking en certificaat | |||||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Deurne 2100, Belgique | ||||||||||
Le lot se trouve à | Deurne 2100, Belgique |
Heure de début | 23-6-2021 à 18:17 |
Heure de fin | 2-7-2021 à 22:43 |