Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Fris van kleur.
Gesigneerd rechtsonder.
Goede staat.
Puntje verfverlies en gaatje.
Niet storend.
Afmeting 30x24cm
Zie foto's.
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-1-2018 à 0:46 |
Heure de fin | 23-1-2018 à 0:46 |