Marco Kooiman - Sérigraphie, Siesta Estiva - Encadrée
Bernd Berner - SANS TITRE 1996 signé
Valentin Bakardjiev - Giclée, Willem-Alexander en Maxima
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1927 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 32 x 42 cm (h x l) |
incl. cadre | 39 x 47 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
16 litho's door Marcel Slodki in Hans Janowitz' "Asphalt Balladen", dichtwerk over Berlijn, auto's en asfalt. Uitgave Die Schmiede, Berlijn, 1924.
Oplage 138/500, handgenummerd.
4 paginagrote litho's. Plus 12 kleinere litho's.
Boek, 73 pagina's, met linnen (verkleuring) hardcover (rug deels beschadigd), 31.5 x 25 cm.
Verder in een goede staat, lichte bruiningsvlekjes hier en daar.
goede gebruikte staat | |||
Heure de début | 5-11-2019 à 23:02 |
Heure de fin | 18-11-2019 à 22:20 |