Richard Artschwager - sérigraphie Visage
Wilhelm Schlote - Giclée couleur NICE est NICE Signé à la main
Wilhelm Schlote - Giclée couleur IN LOVE Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Aquarel van Denkor uit 1987, gesigneerd en gedateerd r.o. Geplaatst achter zuurvrij passe-partout, afm. 40x30, beeld 24x15 cm.
Het geheel verkeert in perfecte staat.
verzending tussen twee plaatjes, 7,50, aangetekend 9,15.
Le lot se trouve à | Voorthuizen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-5-2018 à 16:30 |
Heure de fin | 26-5-2018 à 20:34 |