Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets met mezzotint van Dick van Luijn.
Rechtsonder gesigneerd 'D. van Luijn'
Linksonder voorzien van de tekst 'Proefdruk v/d/ etser'
Titel van het werk is 'Maannacht in Perpignan' en het werk is vervaardigd in 1951.
Het staat vermeld op blz. 63 van de grafische oeuvrecatalogus van Van Luijn van Juffermans.
Bladmaat 32x25 cm
Beeldmaat 22,5x14,5 cm
Verzendkosten bedragen 10 euro, wordt goed verpakt verzonden.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.
Heure de début | 13-7-2015 à 14:15 |
Heure de fin | 27-7-2015 à 22:15 |