Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Grote ets van Dick van Luijn op Japans papier. Titel: Schelp. Afmetingen blad: H24,5 x b 28,5 cm. Afmetingen werk: H16 x b19 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Rechtsonder staat druk van de etser. Conditie: in goede staat. Dick van Luijn behoorde bij het Grafisch gezelschap de Luis. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-4-2018 à 9:08 |
Heure de fin | 26-4-2018 à 21:08 |