Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets van Dick van Luijn. Titel: schelpen. Afmetingen blad: H27,5 x b 17,5 cm. Afmetingen werk: H13,5 x b9 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZLS
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-8-2017 à 22:42 |
Heure de fin | 20-8-2017 à 21:42 |