Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Dick van Luijn (Utrecht) - betreft mooie en originele aquarel. Het werk is in het werk gesigneerd (r.o) en verkeert in onberispelijke staat. Het geheel is professioneel geframed in een zuurvrije passepartout. Het werk kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst.
Maat: 50x60cm, inclusief passe-partout
Verzending binnen NL/BE zonder passe partout
Heure de début | 21-12-2014 à 19:09 |
Heure de fin | 28-12-2014 à 19:09 |