Corneille - Chat vert avec Oiseau metal sculpture
Helmut Andreas Paul Grieshaber - "Polnischer Kreuzweg" von HAP Grieshaber
Jan Saudek - Fire & Rain, 1989 - handgesigneerde gelatin silver print
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Deze 'vernis mou' ets is door Dick van Luijn gemaakt in 1968, heeft de titel "Verwilderde tuinen" (Zuid Frankrijk).
Afmeting ets 359 x 503 mm. , druk 3/15 van de etser, met potlood gesigneerd. Zijn naam staat ook rechs onder in de ets "D.v.Luijn".
Gedrukt op dun japans(?) papier.
Deze heeft lange tijd ingelijst gezeten, waardoor er een dunne ietwat donkere rand om de ets is ontstaan. Bij een volgende inlijsting kan deze rand door middel van een nieuw passepartout weggewerkt worden.
Verzendkosten 7, 50, het liefst zonder kosten af te halen in Utrecht
Heure de début | 6-4-2013 à 16:22 |
Heure de fin | 13-4-2013 à 16:22 |