Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Groot formaat ets van de Utrechtse graficus Dick van Luyn.
Titel : Dorp op de rotsen
Jaartal : 1962
Afmetingen beeld : 44.1 x 35.8 cm
Gesigneerd : handgesigneerd met potlood en druk etser
Oplage : dit is nr. 2 van 25
Ingelijst : niet ingelijst, maar opgenomen in passepartout met achtervel
Materiaal : ets gedrukt in zacht-gele kleur op papier (Juffermans 125)
Conditie : de prent is in uitstekende conditie
Garantie : het werk wordt volledig gegarandeerd mbt aangegeven conditie en authenticiteit
Verzending is mogelijk. Kosten 6.75 euro.
Heure de début | 20-8-2013 à 12:39 |
Heure de fin | 1-9-2013 à 12:39 |