Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Marine |
Dimensions | 21.5 x 15 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Ets van Dick van Luijn. Titel: scheepje aan de kust bij Colliource. Het werk is gemaakt in 1951. Het is uitgegeven als nieuwjaarswens in 1963 voor het jaar 1964. Afmetingen blad: H21,5 x b 15 cm. Afmetingen werk: H17,5 x b 12,5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Dick van Luijn behoorde bij het Grafisch gezelschap de Luis. Conditie: in goede staat.
Op de achterzijde staat geschreven met pen: Gelukkig kerstfeest en voorspoedig 1964. D. van Luijn en M. van Luijn van Schuyk
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 6-9-2018 à 16:58 |
Heure de fin | 13-9-2018 à 20:14 |