Alfonso Moreno - Salvador Dali dans son atelier à New York
Wakako Yamamoto - L'éveil à soi
Chick Corea - Affiche de la tournée FOREVER - signée par Corea/Clarke/White
George Ebrin Adingra - Visage abstrait africain avec têtes d'oiseaux
Technique | Acrylique |
Dimensions | 51 x 65 cm (h x l) |
incl. cadre | 73 x 93 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
DOMINIQUE CHAN (1950).
De texst, 'Il n'y a pas d'amour heureux. betekend' Er is geen gelukkige liefde':
Het werk is B. 65 x H. 51 cm.
In de lijst is de maat, B. 93 x H. 73.
Het jaartal is onbekend.
Het materiaal is acrylverf op zuurvrij papier.
Beeldend kunstenaar en schilder Dominique Chan werd in Frankrijk geboren uit een Chinese vader en een Franse moeder. Hij vestigt zich in 1975 definitief in Amsterdam.
Met de jaren heeft het werk van Dominique Chan zich ontwikkeld tot een uitgebalanceerde compositie van kleuren. Zijn werk straalt vrijheid uit. Deze uitstraling wordt veroorzaakt door het kleurgebruik, fel en direct, en de ogenschijnlijk chaotische manier waarop de verf op het doek ligt.
De vrolijkheid in het werk van Dominique Chan wordt wereldwijd gewaardeerd. Zijn werk wordt regelmatig geëxposeerd in binnen-en buitenland en is in diverse grote bedrijfs- en particulieren collecties opgenomen.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-10-2018 à 11:56 |
Heure de fin | 24-1-2019 à 13:44 |