Olieverf op triplex paneel, gesigneerd linksonder.
Paneelmaat 40 x 60 cm. In lijst. Lijstmaat 50 x 70 cm.
Ex collectie Provincie Noord-Holland (zie sticker aan achterzijde).
Dorus Arts is geboren te Bergharen in 1901 en overleden te Montreal in 1961.
Heure de début | 23-8-2015 à 11:35 |
Heure de fin | 6-9-2015 à 20:35 |