Kunstenaar: Ed Dukkers (Zandvoort 1923 - Amsterdam 1996)
Titel: Leunend naakt
Incl. Zilveren lijst met glas
Techniek: pastel op papier
Gesigneerd en gedateerd ''87
Formaat: 31,7x24,3cm , incl lijst 52 x 42 cm
Conditie: in perfecte staat
Verzenden Mogelijk, of ons advies ophalen in de gallery
Verzenden mogelijk, of ons advies te komen ophalen in de galerie .
Heure de début | 27-11-2013 à 20:51 |
Heure de fin | 6-12-2013 à 20:56 |