Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig werk van Eddy van Aarem op zeer dik papier. Met potlood gesigneerd en genummerd (4/60). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in mint conditie.
Afmetingen: 65cm x 65cm (blad), 50cm x 50cm (zeefdruk)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Heure de début | 14-9-2016 à 21:50 |
Heure de fin | 24-9-2016 à 20:55 |